• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 7 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » Ghost Recon 4 potwierdzony!

  Date: 24-01-2010 by parasite Comments: (2)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/download/gr4news.png[/img][/colleft]Ubisoft potwierdziło, nowy Ghost Recon zaplanowany jest na rok fiskalny 2010/2011. To pierwsza oficjalna informacja od firmy na temat nowej gry.

  Jednocześnie serwis ComputerandVideogames.com cytuje CEO Ubisoft, że nowy Ghost Recon 4 ma być wyzwaniem dla Assassin's Creed w kwestii "największej" gry Ubisoftu w roku 2010/2011. Yves nie jest jedynym, który jest pod wielkim wrażeniem potencjału jaki widzi w "Ghost Recon Future Soldier's" na obecnym stadium rozwoju, źródło podaje, że Ghost Recon 4 jest najsolidniejszym projektem jaki kiedykolwiek widzieli co jednocześnie dobrze wróży Ubisoftowi z racji tego, że mogą konkurować z największymi tytułami, które na ten rok są zaplanowane.
  .

   » Pierwsze plotki Ghost Recon 4

  Date: 24-01-2010 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/download/gr4news.png[/img][/colleft]Ciekawostka: jak donosi serwis Virgin Media (całe szczęście są to tylko ich pomysły) nazwa nowej gry "PREDATOR" odnosi się do jednego. Ubisoft kończy z dotychczasową rozgrywką i przenosi nas w świat zaawansowanej technologii i kosmicznych zabawek. Nie może zabraknąć także dżungli, która to jest nieodłącznym elementem tego typu rozgrywek (FarCry, Crisis).

  Do tego osoba, która napisała te "brzydkie rzeczy" zastanawia się nad tym czy nowy Recon przypadkiem nie będzie w trybie trzeciej osoby, jako że (pada przykład) Rainbow-Six całkiem nieźle im wyszedł przy połączeniu pierwszej i trzeciej osoby. Czasem zastanawiam się skąd ludzie biorą pomysły na niektóre artykuły. Poczekamy, zobaczymy.

   » PhysX poraz kolejny

  Date: 24-01-2010 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/download/physx_news.jpg[/img][/colleft]Część z Was zastanawia się pewnie co się dzieje, że nic się nie dzieje :-) Właśnie nic, wszyscy czekają na konkretne informacje dotyczące nowego Ghost Recona, a ich jak nie było tak nie ma. Korzystając z chwili chciałem przypomnieć smaczek, który GRAW2 zaserwowała nam jako jedna z pierwszych gier - mowa o PhysX.

  [url=http://www.youtube.com/watch?v=5KHakdkKQH4&hd=1]Zapraszam do obejrzenia filmu[/url].
  .

  [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [14]

   » Our Discord Server