• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 5 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » Nowy pack GRAW 2 Co-op

  Date: 04-03-2008 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/datas/users/64x64banner.gif[/img][/colleft]Trochę z innej beczki - na temat konsolek. Team Xbox wypuściło całkiem nowe informacje na temat [url=http://features.teamxbox.com/xbox/2170/GRAW-2-Coop-Collection-2-Revealed/p1]nowego dodatku[/url] do Ghost Recon Advanced Warfighter dla konsoli Microsoftu Xbox 360. Na stronie [url=http://play2compete.com/index.php?option=com_content&task=view&id=185&Itemid=1]Play2Complete[/url] możecie zamówić własną kopię "Legacy Edition", bo tak nazywa się dodatek - przedpremierowo.

  Nowy dodatek zawiera 60 nowych map dla trybu multiplayer, 62 bronie, 16 misji w trybie co-op, 8 trybów gry i 1250 punktów do zdobycia (tzw. achievementsów). Prócz tego Cross Com jest teraz widoczny w pełnym oknie, nowe i bardziej dopracowane planowanie strategii przebiegu misji, poprawiono także efekty wizuzalne. Szczęśliwych posiadaczy konsolki polecamy!

   » Patch 1.5 już do ściągnięcia!

  Date: 01-03-2008 by parasite Comments: (1)

  [colleft][img]datas/users/1-graw.gif[/img][/colleft] Możecie już śmiało pobierać najnowszą i chyba ostatnią łatkę do GR:AW2. Analogicznie znajdziecie ją w dziale [url=http://ghostrecon.org/list.php?c=files]"Download"[/url] w kategorii "Oficjalne patche". Zapraszam do zasysania i informuję jednocześnie, że prawie wszystkie serwery zostały zaktualizowane do wersji 1,5.

  Pobrać możecie oczywiście wersję upgrade'ową, jak i jako nową instalację - gdyby ktoś jeszcze posiadał wersję 1, w co szczerze wątpię. Ważne jest przede wszystkim to, że by w pełni można było cieszyć się grą - należy ją zaktualizować. Oczywiście jedni twierdzą, że sama poprawka to jedna wielka pomyłka. Kolejne kłopoty z wyświetlaniem statusów serwerów ale za to dodatkowe mapy do trybu multiplayer. Opinia należy do Was.

   » Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Polska!

  Date: 17-02-2008 by parasite Comments: (2)

  [colleft][img]datas/users/1-graw.gif[/img][/colleft] Pragnę w imieniu swoim jak i załogi moderującej serdecznie powitać i zaprosić wszystkich zapalonych graczy Ghost Recon Advanced Warfighter 2 do uczestnictwa i bezpośredniego wkładu w serwis, który przed sobą widzicie. Powstał on z jednego względu: nie zauważyliśmy lub może przeoczyliśmy polski temat związany wyłącznie z G.R.A.W. 2 - stąd inicjatywa. Zobowiązujemy starać się by strona była należycie aktualizowana i "dopieszczana". Mamy nadzieję, że przyniesie ona mnóstwo zabawy wszystkim tym, którzy grają i zamierzają grać!


  Oczywiście w fazie początkowej serwisu nie jesteśmy w stanie ustrzec się od problemów wynikających miejscami z nieprawidłowego działania niektórych rzeczy. Dlatego też prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii na forum. Jeżeli zauważyłeś błąd lub niedziałający link - pisz śmiało.

  Jednocześnie chcemy zakomunikować iż postaramy się w jak najszybszym tempie uzupełnić wszelkie braki merytoryczne. Artykuły, dział download oraz wszelkie inne moduły "dostępne chwilowo tylko dla testerów" zostaną niedługo włączone także i dla Was. Podejmujemy aktualnie współpracę z innymi administratorami serwisów w celu polepszenia ich oraz naszych horyzontów. Tutaj wysuwamy również apel do wszystkich: jeżeli jesteś zainteresowany współpracą na jakimkolwiek szczeblu, kontaktuj się z nami pod adresem: [email=abuse@ghostrecon.org]abuse@ghostrecon.org[/email].

  [right]Zapraszamy!
  Ekipa GRAW2 Polska[/right]

  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] 14

   » Our Discord Server