• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 8 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » Nowa mapa - Market

  Date: 14-08-2008 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]download/market1_small.jpg[/img][/colleft]Bardzo prosta mapa znana z Ghost Recon, stworzona przez Whiskey'ego. Przygotowana pod TDM, DM i HH. Nam osobiście mapa się nie podoba. Posiada dużo błędów i sama w sobie jest "pusta"... Dodana tylko dlatego, że mało się ostatnio w tym temacie dzieje. [url=http://www.ghostrecon.org/page.php?id=131]Download[/url].

  .

   » Nowa mapa od Galora - Trincheras

  Date: 14-08-2008 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]download/mapa2_small.jpg[/img][/colleft]Nowa mapa od Galora, opis zbedny - podobno dobra dla snajperów i przeznaczona bardziej na taktyczne granie. Zapraszamy do [url=http://www.ghostrecon.org/page.php?id=129]ściągnięcia[/url]. Jeżeli chodzi o naszą opinię. Podoba nam się ale przeznaczona jest dla większej ilości osób w trybie tzw. szybki frag - szybkie zejście.  .

   » Deja Vi wojny w Gruzji

  Date: 20-07-2008 by parasite Comments: (3)

  [colleft][img]download/gruzja.jpg[/img][/colleft]Jest rok 2008. W Rosji do władzy dochodzą ultranacjonaliści, którzy zamierzają spowodować odrodzenie potęgi Związku Radzieckiego. Rosyjska machina wojenna kieruje swoją agresję w kierunku byłych republik radzieckich. Czołgi przekraczają granicę rosyjsko-gruzińską. Cały świat wstrzymuje oddech. Wojna.

  Taki wstęp zaserwowała nam w 2001 roku w grze zatytułowanej [url=http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1255]Tom Clancy's Ghost Recon[/url] firma Red Storm Entertainment. Co prawda, póki co Rosjanie jeszcze nie wyciągnęli rąk w kierunku Ukrainy i Białorusi (a to czynią w grze), oraz do Gruzji nie trafiły żadne oddziały amerykańskie (tego akurat nie wiemy, a zwolennicy teorii spiskowej wypatrzyli wśród zabitych gruzińskich czołgistów Murzyna czy też Afroamerykanina), ale reszta wydaje się zgadzać co do joty. Intro przedstawiające tło wydarzeń w pierwszej części Ghost Recon znajdziecie [url=http://uk.youtube.com/watch?v=XvVZRwlwebo]w tym miejscu[/url]. Miejmy tylko nadzieję, że reszta wizji się nie ziści i na wschodzie zapanuje pokój.

  źródło: www.gry-online.pl

  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 9 [10] [14]

   » Our Discord Server