• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 8 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » Nowa mapa - Heavy Down

  Date: 12-01-2009 by parasite Comments: (7)

  [colleft][img]download/graw2 2009-01-12 01-55-06-57_small.jpg[/img][/colleft]Powiem tak... Mapa, którą tutaj prezentuje wypuścił 2 godziny temu Radiator z teamu EBDA (jak każdy wie dosyć aktywni na scenie moddingu i w temacie nowych map). Testowaliśmy ją - na pierwszy rzut oka, syf, brud i bagno. Drzew od groma, krzaków też, kompletny brak sensu. Ale po 2 godzinach stwierdziliśmy, że to jedna z lepszych map jakie w ogóle wyszły.
  Po odlocie helikoptera zapada zmrok (tak, tak - jest tu system dnia i nocy). Pierwsza naprawdę ciemna mapa, na której rozbłyski z karabinu wyglądają przecudnie, a samo ułożenie nawet poszczególnych krzaków jest bardzo przemyślane. Nawet model rozbitego samolotu na środku mapy nie jest tam umieszczony bez kozery ale o tym przekona się pewnie każdy z Was z osobna. Mapa w dziale [url=http://ghostrecon.org/page.php?id=142]download[/url].

  Pytanie: Kto zgadnie na podstawie czego ta mapa powstała ;)?

   » Miny przeciwpiechotne w GRAW2?

  Date: 07-01-2009 by parasite Comments: (1)

  [colleft][img]download/mines.jpg[/img][/colleft]Wygląda na to, że dzięki Davrosowi z [url=http://graw2.pbwiki.com/]GRAW2 modding wiki[/url] szykuje się nowa modyfikacja (może i całkiem nowy tryb) dla multiplayer. Dzięki uruchomionej przez niego wikipedii tworzenia misji kooperacyjnych do gry - na scenie ostatnio sporo się dzieje.

  Davros doszedł po wielu bojach jak "wykombinować" przeciwpiechotne miny w GRAW2. Wypyścił także krótkie [url=http://www.vimeo.com/2725268]video[/url] na ten temat, tam też możecie zobaczyć jak to działa.

  Jeszcze jedna wzmianka na temat samego Davrosa, wypuści niedługo jedną porządną mapę do multi oraz (jeżeli dobrze pójdze) całkiem nowy tryb, który pewnie stanie się jednym z podstawowych w GRAW 2. Ma on polegać na tym, że członkowie grupy uwięzieni są w niewidocznych klatkach nad mapą, a ich kompani po podejściu do telefonu na mapie oraz wpisaniu odpowiedniej komendy mogą ich spawnować - pomysł wydaje się ciekawy, zobaczymy jak to będzie. Tak to działa - [url=http://www.vimeo.com/2600988]klik[/url].

   » Komputerowe Igrzyska (Pro Gamers) w PLANETE

  Date: 29-10-2008 by parasite Comments: (2)

  [colleft][img]http://www.espmania.pl/wp-content/uploads/2008/10/planete.jpg[/img][/colleft] Dzisiejszego wieczoru (tj. o godzinie 21:50h) zostanie wyemitowany film dokumentalny pt. "Komputerowe Igrzyska" (Pro Gamers) w telewizji PLANETE. 52-minutowy dokument w reżyserii Theo Laboulandine (Francja) jest w całości poświęcony sportom elektronicznym oraz profesjonalnym graczom XXI wieku.

  Profesjonalne granie rozpoczęło się od turnieju Red Annihilation pod koniec lat 90-tych. Twórca "Quake'a", jednej z najpopularniejszych ówczesnych gier, zaoferował zwycięzcy Ferrari. Dennis Fong Thresh, który wygrał auto, uchodzi za pierwszego profesjonalnego gracza. Pierwsze Mistrzostwa Świata w Sportach Elektronicznych odbyły się w 2003 roku i zostały zainspirowane sukcesem LAN-parties organizowanych od końca lat 90-tych do 2003 roku. Ostatnia impreza LAN-Arena 7 odbyła się w Paryżu. Zebrało się tam 1 200 graczy z ponad 20 krajów.

  Najbliższe emisje:

  Dzisiaj, godzina 21:50 - PLANETE!

  09.11 niedziela, godz. 18.10
  14.11 piątek, godz. 16.50

  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] [14]

   » Our Discord Server