• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 8 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » Lone Wolf Pack: The Sanchez Missions & Lone Wolf Pack: The Vitale Missions

  Date: 28-04-2009 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]download/sanchez.jpg[/img][/colleft]Prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów GRAW 2. Bogie stworzył wiele ekscytujących misji kooperacyjnych przez ostatnie kilka miesięcy, które to były testowane i sprawdzane przez praktycznie wszystkie składy grające w COOP. Proces ten trwał mniej więcej od ostatnich świąt. Teraz "zgrał" je wszystkie do jednej paczki, połączył, wyszła praktycznie całkiem nowa rzecz. Więc jeżeli lubisz grać na własną rękę lub posiadasz kogoś w sieci lokalnej (albo też Hamachi ;) ) - mapy działają na chwilę obecną jedynie w trybie "LAN only", to[url=http://www.mediafire.com/download.php?aoqmbjmgg1m] tutaj znajduje się 20 map[/url] z misjami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie. Dla śmiałków jest także druga paczka COOP tego samego autora. [url=http://www.ghostrecon.net/files2/index.php?act=view&id=1052]

  Tutaj można ściągnąć
  [/url] kolejne 11 misji. Obie paczki mają prawie 100MB.

   » OZ Clan w formie trzecioosobowej

  Date: 28-04-2009 by parasite Comments: (2)

  [colleft][img]download/oz.jpg[/img][/colleft][url=http://www.mis-multi.de/oz/news.php]OZ Clan[/url] wyprodukowało niedługi [url=http://www.youtube.com/watch?v=wEHO4ynxUbE&hd=1]film[/url] w jakości HD pokazujący GRAW 2 (wersja PC) z uruchomionym modem [url=http://ghostrecon.org/page.php?id=149]trzecioosobowej rozgrywki[/url]. Używając moda można pobawić się w trochę inny sposób, a również zobaczyć dobrą animację postaci w GRAW 2.


  .

   » Atak z powietrza

  Date: 28-04-2009 by parasite Comments: (0)

  [colleft][img]download/heli.jpg[/img][/colleft]Radiator (Heavy Down), pracuje nad nową mapą do GRAW 2 z jednym lub dwoma małymi "bonusami". Jednym z nich jest nowa opcja, która pozwala ekipie Duchów wsiąść do helikoptera. Niby nic dziwnego - prócz tego, że teraz możemy z niego najzwyczajniej prowadzić atak, Jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć na profilu Vimeo twórcy [url=http://www.vimeo.com/4102416]tutaj[/url].

  Jeżeli mapa ujrzy światło dzienne - na pewno pojawi się u nas.  .

  [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] [10] [14]

   » Our Discord Server