• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 8 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » DARPA and idea from Ghost Recon

  Date: 08-07-2009 by parasite Comments: (3)

  [colleft][img]download/wyswetlacz-na-oko.jpg[/img][/colleft]Dwie firmy - Lockheed Martin oraz Microvision - wzięły się do ostrej, ale przede wszystkim wspólnej pracy nad nowym urządzenie. Organizacja DARPA zleciła im budowę niewielkiego wyświetlacza na oko, który miałby być wykorzystywany w celach militarnych.

  Urządzenie ma być lekkie, mało prądożerne i ma na bieżąco informować żołnierzy o aktualnej sytuacji na polu walki oraz wszystkich rozkazach przełożonych. Sprzęt ma podobno wykorzystywać technologię PicoP, którą w końcu stworzyła firma Microvision. Zadanie zlecone obu firmom nie wydaje się szczególnie trudne. Trzeba jednak przyznać, że coś takiego rzeczywiście mogłoby ułatwić prowadzenie walk.
  źródło: Gadżetomania.pl

   » New map from Winters called Shipment

  Date: 24-05-2009 by parasite Comments: (7)

  [colleft][img]download/shipment.png[/img][/colleft]Zgodnie z obietnicą i skrytym wątkiem poprzedniego newsa - do działu download trafiła nowa mapa spod skrzydeł Wintersa. Mapa jest pochodną mapy o tej samej nazwie a jej pomysł został zaczerpnięty z dosyć dobrze "ogranego" Call of Duty. Tam zdała egzamin i jest to jedna z częściej uczęszczanych lokacji. Przedstawiamy Wam pierwszą oficjalną mapę naszego moddera - Shipment.

  Do zassania [url=http://ghostrecon.org/page.php?id=156]tutaj[/url].

  Mapa nadaje się na każdą broń. Jednak my mieliśmy okazję już ją testować i z racji jej niewielkich gabarytów sugerujemy pojedynki w maksymalnej ilości 6 graczy wyłącznie na pistolety ;-)

   » Sky map by parasite

  Date: 20-05-2009 by parasite Comments: (1)

  [colleft][img]download/sky.jpg[/img][/colleft]Dziś na wstępie proponuję dla Was mapę, której sam jestem autorem :-) Pomijając fakt, że moja wiedza nie sięga jeszcze tak daleko bym mógł samodzielnie robić landscape'y - posłużyłem się terenem Sierry. Bardzo prosta mapa, która dopuszcza wyłącznie kontakt bezpośredni lub dalekiego zasięgu. Sam niestety nie mogę jej zaopiniować z wiadomych względów dlatego też zapraszam do zasysania.

  Oczywiście jak zawsze - do ściągnięcia z działu [url=http://ghostrecon.org/page.php?id=154]download[/url].

  Nadmienię także, że w niedługim czasie swoją mapę wypuszcza Winters (jednak on potrafi jeszcze konwertować pliki 3D Maxa).
  .

  [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [10] [14]

   » Our Discord Server