• •  Login
 • •  Register
 • •  Forgot password?
 • Online: 0 member(s), 8 guest(s) / Logged:
  General forum Technical help Clans and groups Bugs & Suggestions
  Informations Read how to play Creating game server
  Ghost Recon GRAW GRAW 2 GRFS
  1 2 3 4
  Official files Files and programs Download GRAW 2

   » TDM Public Server powered by Gamerecon.net & hosted by VPSserver.com

   » Trochę informacji o nowym Ghost Reconie

  Date: 10-03-2010 by parasite Comments: (4)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/download/psm.png[/img][/colleft]Jak donosi magazyn "CVG" ostatnie wydanie magazynu "PlayStation Magazine" zawiera dawkę informacji na temat nowego Ghost Recon: Future Soldier potwierdzając jednocześnie kilka wcześniejszych wzmianek. Gazeta zawiera aż osiem stron poświęconych temu tytułowi przedstawiających screeny z gry, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Redaktorzy zawarli także informację ze stwierdzeniem znanym z trailera, że żołnierz przyszłości to F16 na nogach ponieważ większość z zabawek, o których była mowa w obecnej serii GRAW2 oraz w trailerze znajdzie miejsce w nowej odsłonie. Począwszy od UAV, a kończąc na wyświetlaczach na hełmach.

  Scenariusz gry rozgrywany jest 10-15 lat po akcji znanej z serii Ghost Recon Advanced Warfighter. Gracze dostaną dosyć nietypowe zabawki, tj. opancerzone pojazdy naziemne, ubrania maskujące (niewidzialność?) czy też egzoszkielet - pomagający zabrać ze sobą więcej narzędzi itp. Do tego wszystkiego nasza postać ma być zwinniejsza. Możliwość rzucania się po całym polu bitwy czy turlanie się jest raczej bardzo przydatną rzeczą ale ... skakanie?! Autorzy najwyraźniej chcą odejść od znanego nam trybu rozrywki gdzie każdy nowy gracz zawsze pytał się: "Jak tu się do ch****y skacze?". Oby to nie oznaczało tego, że dostaniemy zdrowego gnioto-klona BC czy COD, chociaż znając marketing dzisiejszych firm to szczerze to nie było by się czemu dziwić. Kolejna propozycja to rozgrywka dla czterech graczy, której ma być sporo w nowej odsłonie więc zapewne tryb dla pojedynczego gracza jak i gra wieloosobowa będą zawierać ten scenariusz. Co ciekawe, brak możliwości wydawania komend dla swoich ludzi. Z innych rzeczy można jeszcze wymienić wagę wyboru klasy, która ma decydować o tym w co nasz człowiek będzie uzbrojony. Zwiadowca ma posiadać maskowanie, snajper sensor bicia serca, a wyrzutnia rakiet przypadnie komandosom.

  Gdyby pojawiły się skany pisma, znajdą się także w tym newsie.
  Link do art.: [url=http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=238207]http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=238207[/url]

   » Nie będzie starego Ghost Recona

  Date: 11-02-2010 by parasite Comments: (3)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/download/gr4news.png[/img][/colleft]Wszyscy zapaleni gracze powtarzali: "Dajcie nam starego Ghosta w nowej oprawie graficznej" - Ubisoft postąpi inaczej. Olivier Dauba, dyrektor projektu Ghost Recon: Future Soldier w swojej notce na blogu napisał:

  "Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że nadszedł czas, w którym możemy się z dzielić tym nad czym pracowaliśmy od jakiegoś czasu. Większość ludzi pracujących przy nowym projekcie to osoby, które pracowały przy serii Ghost Recon Advanced Warfighter. Minęło jednak sporo czasu zanim te dwie gry wyszły na Xbox 360 oraz Playstation 3. Podłoże do gry zmieniło się od tego czasu dzięki naszym konkurentom, którzy wyszli nam na przeciw z kilkoma dobrymi strzelankami, które sprawiły, że nasza praca jest trudniejsza, a jednocześnie bardziej ekscytująca.

  Przyszedł czas aby stanąć do walki. Nie chcemy wracać z kolejnym tytułem w stylu GRAW. Chodzi o to, że nie ma sensu, a przynajmniej nie z "kolejnym tytułem wyłącznie". ( red. nie chcą odgrzewanego kotleta? ). To było dla nas jasne od samego początku tworzenia gry. Wszyscy oczekują jakości i nadal będziemy ją dostarczać tak jak w przypadku wcześniejszych pozycji. Prawdziwa innowacja jest ciężka do osiągnięcia zważywszy na dzisiejsze czasy lecz naszym punktem jest wyjście z czymś czego inne tytuły jeszcze nie miały - zmieniając podejście do pola bitwy. Jest pewna nisza w grach shooterowych i tam was właśnie chcemy zabrać na "wojnę jutra".

  To było dla nas wyzwanie w tym wypadku: pokazanie ludziom czegoś co zupełnie zmieni ich podejście do tego typu gier, czegoś co jest jak najbardziej proste i oczywiste ale nikt jeszcze wcześniej na to nie wpadł."


  Pozwoliliśmy sobie także odpisać na powyższą bajkę (tekst oryginalny):

  Ubi, please - GR fans are not COD and BC2 fans. Don't disappoint us, we don't want a funny "Friends system" or "pokemons decorations" in multiplayer gameplay. I think that everyone who play in GRAW or GRAW 2 and every before will cover me in my opinion.

  Peace code-peoples and have fun and nice time while working on this.


  Z całym tematem można zapoznać się na [url=http://ghostrecon.uk.ubi.com/communitynews/?p=21&cpage=1#comment-121]oficjalnym blogu[/url].

  Jednocześnie jeżeli chodzi o wersję BETA - dostęp do niej otrzymają osoby, które zamówią pre-order gry
  Splinter Cell: Conviction na Xbox 360. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszamy do [url=http://splintercell.uk.ubi.com/conviction/#/order/]sklepu[/url].

   » Ghost Recon Future Soldier - Pierwszy trailer

  Date: 10-02-2010 by parasite Comments: (3)

  [colleft][img]http://ghostrecon.org/download/gr4news.png[/img][/colleft]Doczekaliśmy się w końcu pierwszego trailera nowego Ghosta spod stajni Ubisoftu. Jak to w takich przypadkach bywa - także i w tym film nie pokazuje praktycznie nic co mogło by zainteresować graczy. Prosta animacja z piekielnym głosem. Coś jednak można wywnioskować i obawiamy się, że twórcy jednak nie ugną się pod naciskiem forów graczy ku temu by w końcu wydać Ghost Recona 1 w lepszej oprawie graficznej. Najwidoczniej na to się nie zapowiada. Z traileru można niewiele wywnioskować, martwią nas natomiast trochę postacie, które występują na jego końcu. Szczerze to nie chcielibyśmy widzieć munduru "CAMO", który znika - nawet jeżeli to "przyszłość współczesnej wojny".

  Jednocześnie Ubisoft poinformował, że są planowane testy wersji BETA skierowane do graczy, nie jest powiedziane na jakie platformy, a ich termin to "wakacje 2010". Ubisoft jednocześnie zapewnił, że wraz z tytułem zapewni graczom "pełen serwis narzędzi" dla wersji PC w celu lepszej rozgrywki multiplayer. Co to znaczy? Tylko oni wiedzą, my mamy nadzieję, że dostaniemy przede wszystkim serwery dedykowane - nie na takich zasadach, które obowiązują w nowym Bad Company 2. Ludzie! Gracze PC to NIE KONSOLOWCY! Jesteśmy ciekawi jak długo można jeszcze wznosić bunt w kwestii tego, że nam "System Przyjaciół" i "Zbieranie pokemonów" do niczego potrzebne nie jest.
  [center][youtube]TQ6cm7tsi7Y[/youtube][/center]

  [1] 2 [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [14]

   » Our Discord Server